Матусі з татусями знають, що час очікування на малюка наповнений приємними моментами та клопотами з підготовки. Серед них звичайно ж походи до магазину аби купити для малечі все необхідне на перший період її життя, або навіть на наступні роки. Краще всього скласти список необхідного, щоб потім було легше купувати товар знаходячись фізично в магазині, чи замовляючи товари онлайн. Тож, зараз розберемо, що треба купити для новонародженого на перші місяці життя.
Чи варто купувати заздалегідь дитячі товари
В сучасному світі існує досі багато забобонів, але є й такі батьки, які не звертають на це все увагу, тому починають думати про покупки хоча б за кілька місяців до пологів. Для цього треба мати перелік товарів для немовлят ретельно спланований заздалегідь . Таким чином мама з татом можуть вберегти свої нерви і добре заощадити кошти, бо будуть мати в запасі час, який можна витратити на акції чи інші вигідні пропозиції по магазинам. Також ця ситуація підходить під те, коли просто немає потрібного кольору речей в наявності, а доставка може бути тільки через декілька тижнів.
В першу чергу, найголовнішими товарами для немовлят повинні бути ті, які потрібні дитині на перший період після народження та виписки з пологового будинку.
Що треба мати на виписку
Багато речей можна буде купити потім, але те, що треба саме на виписку, повинно бути куплене заздалегідь, тому ось що потрібно купити для новонародженого:
- Більшість пологових надає лікарняні пелюшки, але якщо у вашому цього не передбачено, то тоді потрібно взяти декілька сорочок, бодіки, повзунки, чепчики та шкарпетки.
- Для виписки треба конверт, комбінезон, або комплект одягу по сезону. Якщо зима, то дитину можна закутати у ковдру.
- Для новонародженого точно потрібні підгузки. У дітей може виникати алергія, тому можна взяти меншу пачку і підібрати різних виробників для перевірки
- Також потрібно купити рідке мило, крем під підгузки, а ще сухі та вологі серветки.
- Якщо дорога додому буде на авто, то потрібно подбати про автокрісло чи люльку. Вона повинна відповідати європейським стандартам, розпізнати їх можна по знакам чи документах на товар.
Що треба малюкові вдома
В цей час батькам буде не до походів по магазинах, тому, що потрібно для новонародженого з одягу читайте далі.
Список важливих та дорогих речей для прогулянок, сну та купання:
- Матрац;
- ліжко;
- постільні комплекти;
- коляска;
- кокон гніздечко для новонароджених
- пеленальний столик;
- ванночку для купання новонароджених.
Купуючи речі для дітей потрібно звертати увагу на вже популярні бренди та відгуки покупців, які вже користувалися товарами. Також не забувайте про те, що кожен товар має бути не тільки красивим, а ще й практичним та зручним. Манеж та колиска до прикладу, потрібна буде тільки найменшим і то тільки кілька місяців, а от купуючи ліжко, можна обрати універсальний варіант на багато років, найкраще підходить класична модель, а до неї можна додати бортики щоб було зручніше.
В ліжко потрібен ще ортопедичний матрац, обирайте його по параметрам ліжка. Звертайте увагу на характеристики, адже важливо щоб він був твердим та рівним, а ще виготовленим із матеріалів, які не викличуть алергію у дитинки:
- кокосова койра;
- бавовна.
Можна ще придбати водонепроникний чохол щоб захистити ліжко.
Щодо постільних наборів, то вони складаються з: ковдри та підковдри, подушка з наволочками, простирадло та захисні м'які ковдри. Комплект, як правило має бути 6 в 1. Підібрати можна все окремо, але головне враховувати розміри.
Щодо коляски, то вона має бути легкою, компактною щоб вміщуватися в ліфт і можна було спокійно поставити в квартирі чи будинку.
Купити кокон для немовлят можна в магазині MAYBEBABY, як і інші необхідні товари.
Якщо ви знаєте точну стать та приблизну вагу своєї майбутньої дитини, то вже можна запасатися одягом. Що потрібно для новонародженого малюка:
- Распашонки;
- повзунки, тут краще обирати моделі одягу, де є гума с високою посадкою та застібкою на плече, так буде більш зручніше і для дитини і для батьків;
- боді з кнопками між ніжок, таким чином можна буде швидко замінити памперс;
- сліпи для сну, які підійдуть ще й для прогулянки, їх можна буде одягати під одяг взимку чи влітку просто так;
- шкарпетки, чепчики та слюнявчики.
Ось в що одягають новонароджених. Кожної позиції зі списку треба не багато, від 2 до 4 штук буде достатньо на перший час. Та батьки, у яких дитина має з'явитися на світ зимою, витрачають більше грошей, бо базовий перелік речей включає в себе теплі комбінезони, шапочки, а також за можливості можна купити теплий чохол для коляски.
Яких правил треба притримуватися при купівлі одягу
В залежності від пори року ви повинні обрати щільність тканини, якщо це зима або осінь, то одяг має бути з начосом, а влітку навпаки тонкі. Не варто купувати синтетичні речі, віддавайте перевагу якості натуральних матеріалів. Плюс, набирати багато одягу одного розміру буде не дуже розумною ідеєю, адже дитина швидко росте.